Dobrý den vážení zákazníci naší restaurace,

s platností od 1.května tohoto roku začalo platit časově omezené parkování na parkovišti před obecním úřadem a naší restaurací, které je vyznačeno dopravními značkami. Doba stání je omezena na 2 hod a je nutné označit vozidlo parkovacím kotoučem a časem příjezdu. Parkovací kotouče lze zakoupit u nás v restauraci, popř. na sekretariátu MÚ Planá nad Lužnicí, potravinách Mandík a pod. Pro splnění tohoto požadavku by mělo stačit i na lísteček napsat čas příjezdu a umístit za okno na palubní desku.

Pro naše zákazníky jsme připravili speciální kartičky na parkování v době obědů, které budeme volně rozdávat (na vyžádání u obsluhy restaurace) a ty Vám již zůstanou pro příští využití – nemusíte vracet.

Doufáme, že toto opatření nastavené ze strany MÚ Planá nad Lužnicí nám přinese v budoucnu lepší komfort parkování a více volných parkovacích míst, která nebudou po celý den blokována odstavenými vozidly. Současný stav po několika dnech ukazuje, že se situace s parkováním zlepšila a zejména v době obědů je dostatek parkovacích míst.

Platnost časově omezeného stání na 2 hod je následující:

PO – PÁ  6:00 – 18:00

SO           6:00 – 12:00

Pin It on Pinterest

Sdílejte

Sdílejte se svými přáteli :-)